www.nova.net.pl

www.nova.net.pl Zapraszamy na portal poświecony ofercie agencji badawczej Nova Systems. Znamy się na badaniach statystycznych jak nikt inny, dlatego pomożemy Ci osiągnąć sukces. Kierujemy naszą pomoc w zakresie obliczeń i opracowań statystycznych do przedstawicieli nauki, farmacji oraz przedsiębiorców bez względu na branżę. Warto powierzyć badania statystyczne właśnie nam, aby uniknąć ryzyka kosztownych w skutkach błędów. Nasza agencja badawcza posiada bowiem wieloletnie doświadczenie, a zatrudnieni u nas statystycy zdobywali wiedzę w ramach studiów na największych uczelniach w kraju i poza jego granicami. Jeśli więc zastanawiasz się komu zlecić analizy statystyczne, wybór naszej firmy to najlepsza z możliwych opcji! Zapraszamy więc jak najszybciej do nawiązania z nami kontaktu.

Szczegóły strony www.nova.net.pl:

Podlinkuj stronę www.nova.net.pl:

www.nova.net.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • program-dla-nieruchomosci.komako.pl »

  eMakler Nieruchomości jest programem znanym w branży nieruchomości już od dłuższego czasu. Program dla biur nieruchomości, który umożliwia stworzenie i prezentację ofert sprzedaży przez pracowników biura cieszy się dużą estymą ułatwiając im pracę. Oferta sprzedaży stworzona przy pomocy eMaklera może być opisana zdjęciami i w taki sposób zaprezentowana na najczęściej odwiedzanych portalach internetowych. Program dla biur nieruchomości eMakler to również program organizujący dzień pracownikom biura. Dzięki zawartemu kalendarzowi i alarmom agent nie zapomni o żadnym spotkaniu z klientem. Zapraszamy do kontaktu z producentem programu eMakler Nieruchomości.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.batex.waw.pl »

  Najskuteczniejsze biura rachunkowe w stolicy! do nich zalicza się Batex. Jest to biuro rachunkowe dla którego liczy się jedynie zadowolenie kontrahenta. Specyficzne nastawienie do każdego klienta to standard, rzetelnie wykonujemy zlecone nam zadania.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.biuropodatkowe.org »

  Kancelaria rachunkowa Dominus od 13 lat dostarcza fachowe usługi skarbowe oraz księgowe. Główna siedziba mieści się w mieście Poznań. Biuro Dominus zdobyło certyfikat Resortu Finansów. Wiedza oraz obycie oznacza multum oddanych właścicieli firm.

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości Poznań trudni się obszerną rachunkowością, np. prowadzeniem ksiąg rachunkowych i prowadzeniem ewidencji VAT. Dodatkowo zajmuje się zagadnieniami kadrowymi, a poza tym konsultingiem finansowym, m. in. wyprowadzaniem zaległości podatkowych. Radzi oraz asystuje ponadto w dziedzinie organizowania firm.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.szczecin.rzetelnaksiegowosc.pl »

  Kancelaria rachunkowa w w miejscowości Szczecin z 17-letnią działalnością na rynku, prowadzone przez obeznaną i wykwalifikowaną księgową. Pozwól zaopiekować się Twoimi sprawami zespolonymi z księgowością, płacami, podatkami, ewidencją, rozliczeniami i pozostałymi z jakimi podołamy Tobie wspomóc. Ominiesz więc krocie złożonych problemów skojarzonych z podatkami i finansami prywatnej firmy. Gabinet w miejscowości Szczecin mieści się w pobliżu rynku miejscowości i nadzwyczaj bezproblemowo do biura trafić. Pamiętaj, że najważniejsza jest jakość, bowiem nic w interesie nie ma większego znaczenia! Kadry i Płace Szczecin - Janina Jaworska ul. Adama Mickiewicza 34/10 70-383 Szczecin tel. kom. 601 550 768 tel. 91 484 33 43 szczecin@rzetelnaksiegowosc.pl

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.finanse-365.pl »

  Finanse-365. pl - portal finansowy - informacje gospodarcze, poradniki finansowe, finanse osobiste, finanse firmowe, produkty finansowe.

  Data dodania: 22 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.gdgbiznesserwis.pl »

  Potrzebujesz pomocy w dziedzinie podatkowej lub księgowości? Biuro rachunkowe GDG Biznes w Bydgoszczy oferuje swoje usługi. Udzielamy pomocy w zakresie rachunkowości. Prowadzimy również księgi rachunkowe oraz sporządzamy i dostarczamy deklaracje rozliczeniowe do ZUS i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Sprawdź ofertę i skorzystaj z usług.

  Data dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • dentystazabierzow.pl »

  Nasza klinika, wyposażona w urządzenia nowej generacji, świadczy szeroki zakres usług stomatologicznych. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swych umiejętności nasz zespół zapewni Państwu kompleksową opiekę medyczną. W pracy stosujemy zarówno sprawdzone metody leczenia uzębienia, jak i podążamy za nowymi trendami. Zapewnia to profesjonalizm oraz specjalistyczną opiekę nad każdym pacjentem, nawet w najtrudniejszych wypadkach.

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • biurodomachowska.pl »

  Biuro rachunkowe świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowych dla małych, średnich i dużych firm, jak również osób prywatnych. Ponadto zajmujemy się usługami w dziedzinie grafologii czyli analizy autentyczności pisma ręcznego i podpisów. Kolejnym segmentem naszej oferty jest pomoc oraz doradztwo przy wypełnianiu wniosków o dotacje Unijne - na rozpoczęcie działalności gospodarczej (efs, fundusz pracy, pfron), na refundację stanowiska pracy dla pracodawców oraz szkoleń (kfs) dla pracodawców oraz pracowników.
  Serdecznie zapraszamy.
  http://biurodomachowska.pl/blog/

  Data dodania: 03 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • jpk.info.pl »

  Prowadzenie księgowości przy pomocy aplikacji komputerowych zmusza podatników do przekazywania służbom kontrolnym treści prowadzonych ewidencji w ujednoliconym formacie. JPK ma za zadanie upraszczać i przyspieszać proces inspekcji. Właściciele firm zobowiązani są prawnie przekazywać raporty na rządanie urzędów skarbowych w ujednoliconym formacie, a to zmusza ich do użytkowania tylko i wyłącznie z programów, które generują lub umożliwiają zapisanie raportu w jednolitym formacie. Program fillUp umożliwia również wgranie plików XML w standardzie JPK. Aplikacja automatycznie zbada czy załadowane dokumenty są prawidłowe i wyświetli miejsca źle wypełnione w załadowanym dokumencie XML. Poprawnie zweryfikowany plik JPK wyślesz łatwo z fillUp podobnie jak e-deklaracje z kompletną obsługą statusu i archiwum dokumentów.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.meridium-tlumaczenia.com.pl »

  Jesteśmy biurem tłumaczeń istniejącym na rynku już od wielu lat.
  Zakres języków z i na jakie tłumaczymy jest bardzo szeroki. Obecnie zajmujemy się tłumaczeniami na kilkadziesiąt języków, w tym na wszystkie języki europejskie oraz niektóre z języków pozaeuropejskich. Jest to szczególnie ważne dla klientów zlecających nam przetłumaczenie tekstu na wiele języków jednocześnie, np. tekstów przeznaczonych do umieszczenia na etykietach wyrobów przeznaczonych na eksport.
  Oferta naszych usług obejmuje:
  - tłumaczenia prawnicze, finansowe, inne tłumaczenia specjalistyczne,
  - tłumaczenia samochodowe
  - tłumaczenia stron internetowych
  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając do niego odpowiedniego tłumacza posiadającego nie tylko doskonałą znajomość danego języka, ale również wiedzę na temat dziedziny tekstu, którego dotyczy tłumaczenie.
  D

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: