Podkategoria: Księgarnia internetowa

Sortuj po:

 • aplikantprawa.wordpress.com »

  Tematyka bloga aplikantprawa ściśle związana jest z edukacją. W szczególności zainteresuje studentów prawa, którzy po uzyskaniu tytułu magistra pragną podjąć praktykę w celu przygotowania do wykonywania poszczególnych zawodów takich jak: adwokat, radca prawny, prokurator czy komornik. Ukończenie aplikacji wiąże się z uzyskaniem pozytywnego wyniku na egzaminie państwowym, który stanowi nie lada wyzwanie. Jak się do niego przygotować oraz z jakich materiałów korzystać? Odpowiedzi na te pytania znajdują się na blogu. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • ksiegarnia.edu.pl »

  ksiegarnia. edu. pl publikuje w ofercie głównie książki akademickie oraz repetytoria techniczne głównie z specjalizacji takich jak mechanika techniczna, podstawy konstrukcji, technologia gastronomiczna. W większości produkty w ofercie to Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz POLSL.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • ksiazkiprofinfo.wordpress.com »

  Blog o nazwie ksiazkiprofinfo. wordpress. com przedstawia działalność księgarni internetowej, której oferta skierowana jest przede wszystkim do prawników. Zawiera zbiór najbardziej aktualnych i bogatych pod względem merytorycznym pozycji książkowych. Ponadto na stronie znajdują się ciekawe artykuły przybliżające zagadnienia z dziedziny prawa - dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę. Zapraszamy do odwiedzin!

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • profinfo.jigsy.com »

  Szukasz odpowiedniej książki dla siebie bądź na prezent? W księgarni Profinfo na pewno ją znajdziesz! Księgarnia posiada wiele książek o tematyce prawniczej, finansowej, ochrony zdrowia, edukacji i nie tylko. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony www http://profinfo.jigsy.com/

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgarnia internetowa

Najnowsze wiadomości:

Księgarnia internetowa - nowa strona:

Adres: