Podkategoria: Serwisy edukacyjne

Sortuj po:

 • http://www.korepetycjenowysacz.edu.pl, »

  korepetycjenowysacz. edu. pl - to serwis dydaktyczny skonstruowany szczególnie dla uczniów techników oraz szkół policealnych o kierunku informatyka. Na naszym blogu znajdziecie dużo kompetentnych materiałów na temat kwalifikacji zawodowych E12, E13, E14. Portal prowadzony jest przez nauczycieli przedmiotów informatycznych, wobec tego masz pełne przekonanie iż wszystkie zamieszczane w nim artykuły, sa zgodne z aktualnie obowiązującym planem nauczania. Nasz portal to faktycznie ponadprzeciętne miejsce, gdzie w sposób rzetelny, przygotujesz się do testu zawodowego z informatyki. Jeśli chcesz być prymusem w własnej klasie i zdać z wyróżnieniem wszystkie kwalifikację, zacznij odczytywać nasz fenomenalny portal, a szybko zauważysz efekty. Wejdź juz teraz na adres korepetycjenowysacz. edu. pl i stań się naszym częstym gościem.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Super przedszkole Bielsko-Biała »

  Dla Waszych milusińskich oferujemy opiekę w niepowszechnym przedszkolu "Promyczek" w Bielsku-Białej. Dysponujemy czteroma innowacyjnymi, funkcjonalnymi oraz dokładnie utworzonymi salami zajęć z dostępem do toalet, przystosowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Każda z sal jest o powierzchni ok. 70 m2. Nasze najlepsze przedszkole Bielsko gwarantuje najlepsze realia nauczania oraz umożliwia swobodną zabawę dzieci. Posiadamy atesty oraz certyfikaty na wszystkie przedmioty znajdujące się w przedszkolu.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • zbior-zadan.pl »

  W naszym serwisie znajdą Państwo ciekawe zadania z matematyki, dzięki którym perfekcyjnie przygotujecie się do egzaminów zaliczeniowych, matury lub sprawdzianu gimnazjalnego. Posiadamy sporo zadań na różnych poziomach trudności. Nasza strona cieszy się niezmiernie dużym zainteresowaniem uczniów. Jeżeli chcesz zdać maturę na piątkę, to koniecznie sprawdź nasze zadania maturalne. Serwis powstał dla tych wszystkich osób, które mają trudności z rozwiązywaniem zadań z matematyki oraz dla tych, którzy chcieliby zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę. Matematyka, wbrew pozorom, nie jest taka trudna jak mogłoby to się wydawać na pierwszy rzut oka. Wystarczy rozwiązać kilka naszych zadań, a na pewno zdamy każdy test.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy edukacyjne

Najnowsze wiadomości:

Serwisy edukacyjne - nowa strona:

Adres: