Podkategoria: Szkoły językowe

Sortuj po:

 • SZKOŁA JĘZYKOWA Open Lingua »


  OFERTA
  • KURSY JĘZYKOWE - ANGIELSKI, NIEMIECKI, FRANCUSKI - NA WIELU POZIOMACH
  Nasze kursy prowadzą nauczyciele licealni, gimnazjalni oraz szkół podstawowych z wieloletnim doświadczeniem.
  Oprócz omówionych już prac - Liceum, Gimnazjum, uczyłam informatyków przez 3 lata w Instytucie Inform. w Warszawie, usytuowanym na terenach byłych Zakładów Ursus.
  • PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINÓW
  Maturalnych, gimnazjalnych, FCE, CAE, CPE, BFC
  • TŁUMACZENIA

  Zajęcia prowadzone są w godzinach 13. 00 - 20. 00

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.all4school.pl »

  All4school. pl to prężnie rozwijająca się portal internetowy z pomocą naukową dla gimnazjalistów. Tylko w przeciągu ostatnich dziesięciu dni na witrynie ukazało się dwadzieścia rozwiązanych zadań oraz dwanaście lekcji. Oprócz tego zachęcamy do zapoznania się z streszczeniami lektur. Jeżeli na stronie nie znajdziesz swojego zadania istnieje możliwość przesłania nam polecenia tego zadania - rozwiązanie zamieścimy tak szybko jak się da.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.inthouse.pl »

  International House jest międzynarodową siecią szkół językowych, która szczyci się ponad 50-letnim doświadczeniem. Marka uznawana jest za twórcę przełomowych metod nauczania i po dziś dzień pełni rolę jednego z liderów w swojej branży. W Polsce szkoła ma swoją siedzibę między innymi w Toruniu, Bydgoszczy czy Inowrocławiu i organizuje profesjonalne kursy języka angielskiego. W placówkach organizowane są lekcje dla osób z każdej grupy wiekowej, które dopasowane zostały do każdego poziomu zaawansowania. International House to gwarancja skuteczności.

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły językowe

Najnowsze wiadomości:

Szkoły językowe - nowa strona:

Adres: