Kategoria: Firmy Budowlane

Firmy Budowlane - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • ecoenklawa.pl »

  EcoEnklawa to nowe, funkcjonalne domy pod Toruniem.

  Osiedle EcoEnklawa znajduje się w miejscowości Osiek nad Wisłą i wyróżnia się:
  - świetnym położeniem wśród lasów, łąk, jeziora i rzeki
  - czystym powietrzem
  - bliską lokalizacją punktów usługowych i oświatowych
  - dogodnymi warunkami dojazdowymi z Torunia i okolic.

  EcoEnklawa jest więc doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie spokój i bogactwo przyrody.

  Nasze atuty to:
  - stosowanie sprawdzonych materiałów
  - niskie koszty eksploatacji
  - spójność architektoniczna
  - rozsądna cena.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.kurtynapvc.pl »

  Firma Megabit jest wieloletnim producentem elementów z folii PCV, który dostarcza swoje realizacje na rynek krajowy i zagraniczny. Marka wytwarza profesjonalne kurtyny paskowe i kotary grodzące, które montowane są między innymi w fabrykach, magazynach, chłodniach, laboratoriach oraz myjniach samochodowych. Firma produkuje także specjalistyczne kurtyny spawalnicze. Megabit wyposaża swoje produkty w dedykowane systemy zawiesi, dostosowane do samodzielnego montażu.

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.firmaaprofi.pl »

  Firma Aprofi na rynku istnieje od 2005 roku, prawie 11 lat i od tego czasu prowadzi prace specjalistyczne dotyczące zabezpieczania wykopów oraz wiele innych. Do priorytetowych zadań firmy należy ochrona przed powodziom. w ramach wykonania tego zadania przedsiębiorstwo przesłony wodoszczelne, ścianki berlińskie, ścianki szczelne i inne produkty. Firma jest liderem w okolicy w używaniu pali przemieszczeniowych z grup pal CFA, pale CMC, pale FSC a także pali atlas. Proponujemy także usługi przy użyciu gwoździ gruntowych i kotw. Wzmacnianie podłoża poprzez wibroflotację wykonujemy z powodzeniem od wielu lat. od pewnego czasu firma jest jedynym przedsiębiorstw, które projektuje w u nas różne roboty inżynieryjne DC Software.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.kopalmat.pl »

  Firma Kopalmat obsługuje rynek przenośników taśmowych w zakresie produkcji, dostawy części zamiennych, wymaganych dla prawidłowego funkcjonowania firmy. Oferujemy wysokiej jakości taśmy przenośnikowe do różnych zastosowań, bębny przenośnikowe, bębny zwrotne, krążniki i zestawy krążnikowe, sita poliuretanowe i inne. Zapraszamy do zadawania pytań ofertowych.

  Data dodania: 05 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.naprawakominow.katowice.pl »

  Fachowy zakład kominiarski rekomenduje swą pomoc posiadaczom obiektów mieszkalnych z Katowic. W tak silnie zurbanizowanej metropolii jak Katowice troska o środowisko jest szczególnie znacząca, a każdy z nas może mieć wpływ na poprawę warunków w jakich żyje. Emisję niebezpiecznych substancji do atmosfery da się zredukować troszcząc się o kondycję przewodu dymowego oraz aparatury C. O. Oferujemy naprawy kompletnych kominów oraz przewodów dymowych. Zatrudniamy wykwalifikowanych w pracach wysokościowych kominiarzy, nie straszny nam dowolny skos dachu. Nasze usługi zawierają m. in. frezowanie kominów, montaż wkładów Alufol, udrażnianie zatkanych przewodów kominowych a także tynkowanie odśrodkowe komina masą uszczelniającą. Udzielamy pisemnej gwarancji na jakość oferowanych usług, a dojazd do zleceniodawcy w regionie Śląska (m. in. Katowice, Mikołów, Pszczyna) jest bezpłatny.

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.barierkiochronne.com.pl »

  Podstawową funkcją barierek ochronnych naszej firmy jest powiększenie bezpieczeństwa. Oferowane przez nas barierki bardzo dobrze sprawdzają się też jako nośniki reklamowe np. na imprezach, a ich konstrukcja jest specjalnie przystosowana do szybkiego zmontowania, łatwego transportu oraz poręcznego zmagazynowania. Proponujemy też wynajem kordonów odgradzających, które są niezbędne przy wyznaczaniu ciągów komunikacyjnych oraz ogradzaniu przestrzeni zamkniętej na prestiżowych eventach. Dzięki użyciu specjalnego systemu połączeń barierki mogą zostać ustawione pod różnymi kątami na nierównym terenie, przy czym zachowują swoje parametry techniczne. Na życzenie zaopatrzymy też daną imprezę w namioty tudzież meble i inne akcesoria eventowe.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.sanicom.pl »

  Przedsiębiorstwo SANICOM działa z systemami klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi plus pełni wszechstronne świadczenia remontowe i budowlane. Swoją ofertę zwraca zarówno do konsumentów indywidualnych jak i firm oraz powierzchni magazynowych. Przedsiębiorstwo świadczy znaczny wachlarz usług, w tym malowanie, gipsowanie, podwieszanie sufitów i dopieszczanie pomieszczeń. Biznes proponuje zaawansowane systemy grzewcze dodatkowo gwarantuje solidną realizację zlecenia. Sanicom na rynku funkcjonuje od kilku lat i cieszy się doskonałą opinią wśród użytkowników.
  Sprawdź ofertę firmy - tutaj.

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.odśnieżanie-warszawa.pl »

  Sezon zimowy wymaga gruntownego przygotowania. Obfite opady atmosferyczne potrafią zahamować ruch drogowy na dobre! Bez solidnego sprzętu nie ma szans na pozbycie się zagrożeń czekających na drogach oraz chodnikach. Nasza firma odśnieżająca Warszawa nie daje się zaskoczyć zimie! Już od końcówki lata jesteśmy przygotowani na najtrudniejsze warunki pogodowe. Stale konserwujemy i inwestujemy w nowy. Posiadamy wymagane certyfikaty na wykonywanie prac wysokościowych. Nasza oferta zajmuje między innymi odśnieżanie dróg i usuwanie sopli. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy Budowlane

Najnowsze wiadomości:

Firmy Budowlane - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: