Podkategoria: Firmy budowlane

firmy budowlane

Sortuj po:

 • alubud.pl »

  Firma Alufasbud dziła na rynku 2007 roku. W naszej pracy najważniejszy jest profesjonalizm oraz dokładność i rzetelność. Na pierwszym miejscu stawiamy także terminową realizację planu. Korzystamy ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Współpracujemy z uznanymi producentami systemów z aluminium oraz szkła. Kim jesteśmy? Nasza firma to młody, zgrany i szalenie kreatywny zespół. Praca jest naszą pasją, dlatego też dążymy do nieustannego rozwoju i doskonalenia naszej oferty. Dbamy także o doskonale zaplecze. Współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi działającymi w regionie. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie realizować wszystkie zlecenia. Nasz zespół, Alufasbud działa na rynku od 2007 roku. Przez ten czas udało nam się zrealizować długą listę inwestycji. Bogate portfolio jest doskonałym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu oraz umiejętności.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • fotografialotnicza.fotoacc.pl »

  Nasza przygoda, historia z projektowaniem oraz budową bezzałogowych maszyn latających zaczęła się w 2006 roku, w czasie uczelnilotniczych na Politechnice Rzeszowskiej. Dzięki uczestnictwie w pięciu edycjach Międzyuczelnianych Inżynierskich Warsztatów Lotniczych na projekt Bezzałogowego Statku latającego i jednocześnie zdobyciu kilku czołowych miejsc, uwierzyliśmy w siebie oraz swoje zdolności. I chyba właśnie to było najważniejsze w kontekście przyszłych przeznaczeń Fotoacc.

  Data dodania: 08 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.kopalmat.pl »

  Firma Kopalmat obsługuje rynek przenośników taśmowych w zakresie produkcji, dostawy części zamiennych, wymaganych dla prawidłowego funkcjonowania firmy. Oferujemy wysokiej jakości taśmy przenośnikowe do różnych zastosowań, bębny przenośnikowe, bębny zwrotne, krążniki i zestawy krążnikowe, sita poliuretanowe i inne. Zapraszamy do zadawania pytań ofertowych.

  Data dodania: 05 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.barierkiochronne.com.pl »

  Podstawową funkcją barierek ochronnych naszej firmy jest powiększenie bezpieczeństwa. Oferowane przez nas barierki bardzo dobrze sprawdzają się też jako nośniki reklamowe np. na imprezach, a ich konstrukcja jest specjalnie przystosowana do szybkiego zmontowania, łatwego transportu oraz poręcznego zmagazynowania. Proponujemy też wynajem kordonów odgradzających, które są niezbędne przy wyznaczaniu ciągów komunikacyjnych oraz ogradzaniu przestrzeni zamkniętej na prestiżowych eventach. Dzięki użyciu specjalnego systemu połączeń barierki mogą zostać ustawione pod różnymi kątami na nierównym terenie, przy czym zachowują swoje parametry techniczne. Na życzenie zaopatrzymy też daną imprezę w namioty tudzież meble i inne akcesoria eventowe.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.kurtynapvc.pl »

  Firma Megabit jest wieloletnim producentem elementów z folii PCV, który dostarcza swoje realizacje na rynek krajowy i zagraniczny. Marka wytwarza profesjonalne kurtyny paskowe i kotary grodzące, które montowane są między innymi w fabrykach, magazynach, chłodniach, laboratoriach oraz myjniach samochodowych. Firma produkuje także specjalistyczne kurtyny spawalnicze. Megabit wyposaża swoje produkty w dedykowane systemy zawiesi, dostosowane do samodzielnego montażu.

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.odśnieżanie-warszawa.pl »

  Sezon zimowy wymaga gruntownego przygotowania. Obfite opady atmosferyczne potrafią zahamować ruch drogowy na dobre! Bez solidnego sprzętu nie ma szans na pozbycie się zagrożeń czekających na drogach oraz chodnikach. Nasza firma odśnieżająca Warszawa nie daje się zaskoczyć zimie! Już od końcówki lata jesteśmy przygotowani na najtrudniejsze warunki pogodowe. Stale konserwujemy i inwestujemy w nowy. Posiadamy wymagane certyfikaty na wykonywanie prac wysokościowych. Nasza oferta zajmuje między innymi odśnieżanie dróg i usuwanie sopli. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.firmaaprofi.pl »

  Firma Aprofi na rynku istnieje od 2005 roku, prawie 11 lat i od tego czasu prowadzi prace specjalistyczne dotyczące zabezpieczania wykopów oraz wiele innych. Do priorytetowych zadań firmy należy ochrona przed powodziom. w ramach wykonania tego zadania przedsiębiorstwo przesłony wodoszczelne, ścianki berlińskie, ścianki szczelne i inne produkty. Firma jest liderem w okolicy w używaniu pali przemieszczeniowych z grup pal CFA, pale CMC, pale FSC a także pali atlas. Proponujemy także usługi przy użyciu gwoździ gruntowych i kotw. Wzmacnianie podłoża poprzez wibroflotację wykonujemy z powodzeniem od wielu lat. od pewnego czasu firma jest jedynym przedsiębiorstw, które projektuje w u nas różne roboty inżynieryjne DC Software.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy budowlane

Najnowsze wiadomości:

Firmy budowlane - nowa strona:

Adres: