Kategoria: Firmy Eksportowe

Firmy Eksportowe - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.skupkachel.pl »

  Skup oraz sprzedażą bydła rzeźnego. i cieląt. Skupujemy i sprzedajemy byki, jałówki, krowy, cielęta eksportowe, cielęta rzeźne, cielęta hodowlane. Prowadzimy sprzedaż bydła, pojedynczych sztuk, jak i hurtową sprzedaż bydła.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.izoerg.com.pl »

  IZO-ERG S. A. od prawie 70 lat jest producentem tworzyw sztucznych. Od 1991r firma jest liderem na rynku Polskim. Działamy też na rynkach zagranicznych. na 4 kontynentach. Jesteśmy w 30 krajach europejskich. Jesteśmy głównym eksporter na rynek niemiecki, skandynawski, francuski, włoski i hiszpański. Posiadamy odbiorców także na rynkach japońskim, tajskim i amerykańskim. Ściśle współpracujemy wiodącymi koncernami branży elektrotechnicznej: ABB, ALSTOM, MISTUBISHI ELECTRIC, SIEMENS, GENERAL ELECTRIC, BOSCH, PHILIPS, OSRAM. Jakość i wysoki standard naszych produktów potwierdzają nagrody, wyróżnienia i certyfikaty oraz spełnianie przez wyroby Spółki norm europejskich i światowych: EN, IEC, DIN, NEMA, JIS.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.ozdobybozonarodzeniowe.co.pl »

  Gdy masz na myśli Boże Narodzenie nie możesz zapomnieć o drzewku bożonarodzeniowym oraz kolorowych ozdobach, które na nim zawisną. Ale nasza oferta na dekoracje świąteczne jest znacznie bogatsza i obejmuje mnóstwo różnorodnych artykułów świątecznych, dla których znajdziesz multum zastosowań w trakcie przygotowań do wieczerzy wigilijnej i Świąt. Oferujemy w sprzedaży hurtowej różnorakie ozdoby na choinkę jak bombki na choinkę w wielu kształtach i kolorach oraz haczyki do bombek. Sprzedajemy również unikalne bożonarodzeniowe szopki zarówno kompletne zestawy jak również figurki do szopek oddzielnie. Źródłem wszystkich tych dekoracji jest nasza własna działalność importowa, którą wykonujemy bez pośredników. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem, która adresowana jest w szczególności do sklepów dokonujących zakupów hurtowych.

  Data dodania: 22 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy Eksportowe

Najnowsze wiadomości:

Firmy Eksportowe - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: