Kategoria: Firmy Transportowe

Firmy Transportowe - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.maxtrans.com.pl »

  Firma nasza to firma, która głównie działa w branży transportowej. Znani ze swoich zestawów drogowych typu jumbo i tandem czyli zestawów z naczepami na 38 europalet o ładowności 24t.

  Transport Anglia, a także kierunki południowe w tym Austria, Węgry, Słowacja i na wschód - Ukraina. Realizacja ładunków drobnicowych oraz cało pojazdowe ładunki.

  F. T. U. H MaxTrans to także stacja diagnostyczna i badania techniczne pojazdów realizowane w Mielcu woj. podkarpackie, powiat mielecki. Nasza stacja kontroli pojazdów to nowoczesna firma, warsztat, w którym znajdziecie Państwo m. in przeglądy rejestracyjne realizowane przez specjalistów z branży. Oferujemy także wynajem samochodów a nasza wypożyczalnia, ul. Wolności 75, 39-300 Mielec to znane usługi rent a car w Mielcu.

  Data dodania: 26 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.impet.biz »

  Firma IMPET to transport, magazynowanie oraz spedycja zarówno usługi realizowane na terenie kraju jak również międzynarodowy transport towarów. Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych z naczepami oraz spedycja Czechy i Niemcy a także inne kraje. Specjalizacja firmy to cało pojazdowy i drobnicowy transport Grecja, Ukraina, Rumunia, Węgry, Mołdawia, Bułgaria, Macedonia ale również krajowy transport. Posiadamy własny magazyn przeładunkowy dzięki któremu realizujemy transport i magazynowanie towarów dla naszych klientów.

  IMPET
  Czermin 61
  39-304 Czermin
  +48 17 774 03 42

  Data dodania: 26 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • mtrucks.pl »

  Dlaczego należy rozważyć możliwość sprzedaży wózka widłowego takiej firmie jak nasza?

  Zastanawiają się państwo, dlaczego warto rozważyć sprzedaż wózka widłowego takiej firmie jak nasza? Bowiem zawsze oferuje potencjalnym klientom optymalne warunki dokonania adekwatnej co do tego transakcji, skup wózków widłowych, ich sprzedaż czy zamianę a niekiedy leasing prowadzimy już od wielu lat. Kupię wózki widłowe w każdym stanie, niekompletne lub nieużytkowane z powodów technicznych, ewentualnie zupełnie nie nadające się do naprawy, przy tym klient ma okazję otrzymać za nie całkiem przyzwoite pieniądze. Oczywiście indywidualna, rzetelne i w pełni profesjonalna wycena prowadzona jest na podstawie doświadczenia jakie w tym zakresie posiadamy, podobnie jak swoistych predyspozycji. Skup samochodów ciężarowych - zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.hittransport.pl »

  Hitransport. pl to dynamicznie rozwijająca się firma w branży TSL. Nasza firma posiada kilka oddziałów terenowych w Wolsztynie, Poznaniu, Zielonej Górze, Szczecinie, Wrocławiu i nadal rozwija swoją sieć. Hitransport swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług logistycznych oraz obsłudze przedsiębiorstw. Naszym kluczowym celem jest energiczny rozwój oparty o fachową obsługę klientów. Oferujemy kompleksowe usługi transportowe w kraju i na świecie.
  Hit to ludzie posiadający wysokie kwalifikacje, którzy gotowi są do podjęcia każdego wyzwania.

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • multionest.pl »

  Jesteśmy rzetelną, Polską firmą zrzeszającą solidnych fachowców z wielu dziedzin. Na terenie Polski gwarantujemy obsługę „360 stopni” polegającą na zapewnieniu towarów i usług w najlepszych cenach. Dzięki temu nasi klienci skupiają się na swojej pracy, a my wykonujemy wszystko to, czego oni sami oraz ich siedziby potrzebują. Portfolio naszej firmy rośnie wraz z zleceniami, które otrzymujemy. Naszą dewizą jest jakość i odpowiedzialność. Kluczem do sukcesu jest to, że przyjmujemy wszystkie zlecenia, a naszym atrybutem jest branie odpowiedzialności za całą jego realizacją, nawet jeśli wymaga to poszerzenia naszej oferty. Nasi klienci są dla nas wizytówką i potwierdzeniem, tego iż trzeba być otwartym na ich potrzeby i rzetelnie je realizować. Powiedz czego potrzebujesz, a my zrealizujemy to dla Ciebie szybciej niż myślisz.

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.express-line.eu »

  Przedsiębiorstwo transportowe Express-Line trudni się przewozem osób oraz towarów z Polski do Niemiec. W asortymencie usług przedsiębiorstwa znajdują się: przewóz osób Polska Niemcy a także przewóz paczek do Niemiec. Zaletami firmy są szybki transport na umówione miejsce, bezpieczny przejazd (gwarantowany przez nowoczesną flotę samochodów do przewozu), atrakcyjne ceny (zaczynające się od 50 euro) oraz wieloletnie doświadczenie w branży przewozu osób. Dzięki wyszkoleniu naszych kierowców komfortowo i bezproblemowo dotrzesz do pracy.

  Data dodania: 01 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • ibus.com.pl »

  Wszystkich podróżujących mocno zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Okres spędzony w czasie podróży naszymi busami gwarantuje miłe wspomnienia, gdyż dokładamy wszelkich starań, żeby pasażer miał takie same wygody jak we własnym samochodzie, a nawet lepsze. Mamy wszystkie udogodnienia, których można spodziewać się po nowoczesnym aucie, a więc radio, telewizor, internet, gniazdka wysokiego napięcia.

  Co więcej naszym asem w rękawie są inteligentni i kulturalni kierowcy, którzy mogą zabawiać rozmową, lecz bez nachalności - jeśli klient sobie tego życzy, są w stanie się uciszyć i nie przeszkadzać pozostałym pasażerom w ich czynnościach.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.polskietaxilondyn.pl »

  Taxi Londyn wykonuje usługi przewożenia z/do wszystkich londyńskich lotnisk. Mamy niezbędne licencje i szczególne ubezpieczenie "minicab". Przybędziemy po Ciebie do adresu zamieszkania a potem przewieziemy na lotnisko i odwrotnie, w komfortowych warunkach za niewielką cenę. Posiadamy (cztero-ośmioosobowe|4-8 osobowe} samochody. Zapewniamy siedzonka dla pociech. Kierowcy są uprzejmi, kompetentni i bez trudu poruszają się po Londynie. Gorąco zapraszamy na naszą stronę, gdzie jest możliwość dokonać rezerwacji.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy Transportowe

Najnowsze wiadomości:

Firmy Transportowe - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: