Podkategoria: Transport

Sortuj po:

 • www.polskietaxilondyn.pl »

  Taxi Londyn wykonuje usługi przewożenia z/do wszystkich londyńskich lotnisk. Mamy niezbędne licencje i szczególne ubezpieczenie "minicab". Przybędziemy po Ciebie do adresu zamieszkania a potem przewieziemy na lotnisko i odwrotnie, w komfortowych warunkach za niewielką cenę. Posiadamy (cztero-ośmioosobowe|4-8 osobowe} samochody. Zapewniamy siedzonka dla pociech. Kierowcy są uprzejmi, kompetentni i bez trudu poruszają się po Londynie. Gorąco zapraszamy na naszą stronę, gdzie jest możliwość dokonać rezerwacji.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • krematoriumprzasnysz.pl »

  Krematorium MPUK K. Drejka Przasnysz tel. 570 105 105, Nowoczesne krematorium pracujące 24H na dobę. Zapewniamy: chłodnię, trumny kremacyjne, urny w cenach producenta. Zapraszamy Krematorium Przasnysz Karwacz Sierakowo

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.ocs.pl »

  Transport specjalistyczny wymaga odpowiedniej logistyki oraz odpowiedniej opieki nad przesyłką. Posiadając osobny dział dla transportu specjalistycznego w tym i medycznego spełniamy wszelkie wymogi dotyczące transportu w kontrolowanej temperaturze. Realizujemy przesyłki specjalistyczne w zakresie temperatur:
  W stanie głębokiego zamrożenia w temperaturze pomiędzy - 65°C a - 85°C
  W stanie zamrożonym od -15°C do - 20°C
  Oraz w stanie schłodzonym + 2°C do + 8°C
  Dla firm farmaceutycznych realizujemy transport w kontrolowanej temperaturze zapewniając również odpowiednie opakowania pojedyncze lub zbiorcze. Realizowany jest również transport luzem w izolowanej przestrzeni bagażowej. Transport szczepionek, leków nie ma dla nas żadnych tajemnic. Zapewniamy również transport międzynarodowy, który obejmuje 200 krajów.

  Data dodania: 03 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.impet.biz »

  Firma IMPET to transport, magazynowanie oraz spedycja zarówno usługi realizowane na terenie kraju jak również międzynarodowy transport towarów. Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych z naczepami oraz spedycja Czechy i Niemcy a także inne kraje. Specjalizacja firmy to cało pojazdowy i drobnicowy transport Grecja, Ukraina, Rumunia, Węgry, Mołdawia, Bułgaria, Macedonia ale również krajowy transport. Posiadamy własny magazyn przeładunkowy dzięki któremu realizujemy transport i magazynowanie towarów dla naszych klientów.

  IMPET
  Czermin 61
  39-304 Czermin
  +48 17 774 03 42

  Data dodania: 26 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • mtrucks.pl »

  Dlaczego należy rozważyć możliwość sprzedaży wózka widłowego takiej firmie jak nasza?

  Zastanawiają się państwo, dlaczego warto rozważyć sprzedaż wózka widłowego takiej firmie jak nasza? Bowiem zawsze oferuje potencjalnym klientom optymalne warunki dokonania adekwatnej co do tego transakcji, skup wózków widłowych, ich sprzedaż czy zamianę a niekiedy leasing prowadzimy już od wielu lat. Kupię wózki widłowe w każdym stanie, niekompletne lub nieużytkowane z powodów technicznych, ewentualnie zupełnie nie nadające się do naprawy, przy tym klient ma okazję otrzymać za nie całkiem przyzwoite pieniądze. Oczywiście indywidualna, rzetelne i w pełni profesjonalna wycena prowadzona jest na podstawie doświadczenia jakie w tym zakresie posiadamy, podobnie jak swoistych predyspozycji. Skup samochodów ciężarowych - zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Transport

Najnowsze wiadomości:

Transport - nowa strona:

Adres: