Kategoria: Praca i kariera

Praca i kariera - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • fajna-praca.pl »

  Darmowe ogłoszenia pracy. Szukasz pracownika? Dodaj za darmo ogłoszenie. Szukasz pracy? Przeglądaj darmowo ogłoszenia. Bez ukrytych kosztów zupełnie, za darmo, serwis z ogłoszeniami pracy. Nasz serwis powstał z potrzeby utworzenia platformy do dodawania ogłoszeń darmowo! Płatne będą tylko dodatkowe usługi. Wychodząc naprzeciw drogim serwisom ogłoszeniowym i zawiłym procedurom dodawania ogłoszeń, przedstawiamy nasz prosty i łatwy skrypt. Nie przetrzymujemy żadnych Waszych danych, nie gromadzimy aplikacji. Jesteśmy jedynie pośrednikiem między pracodawcą a potencjalnym kandydatem! Zapraszamy bardzo serdecznie pracodawców do dodawania swoich ofert pracy, jak i bezrobotnych do zamieszczania swoich ogłoszeń w poszukiwaniu zatrudnienia. Nasz portal ogłoszeniowy nieustannie się rozwija. Już niebawem pracodawcy będą mogli u Nas uzyskać imienny Certyfikat portalu Fajna-Praca. pl.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.friggawork.pl »

  Frigga to firma, która zajmuje się rekrutowaniem opiekunek oraz personelu medycznego dla osób starszych w Niemczech i Luksemburgu. Współpraca opiera się na bardzo dobrych warunkach dla zatrudnionego. To przede wszystkim gwarancja legalnego zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, wysokie składki ZUS, bonusy, premie, szeroki wybór ofert pracy i możliwość szybkiego wyjazdu. Firma pokrywa także koszt zakupu biletów w obie strony, ale także - co bardzo - ważne pomaga w całym przedsięwzięciu związanym z wyjazdem, gdyż to zawsze niesie za sobą sporo różnych formalności do załatwienia. Każda opiekunka może liczyć na pomoc koordynatora zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.pracaeu.pl »

  Personal – Service – Ost – West zatrudnia osoby na stanowisko pomocy domowej i opiekunki dla osoby starszej zagranicą. Obecnie współpracuje z rodzinami mieszkającymi na terenie Niemiec, Austrii, Belgii i Francji. Do głównych obowiązków opiekunki należą podstawowe czynności pielęgnacyjne, pomoc w prowadzeniu domu, spędzanie czasu z podopiecznym, towarzyszenie w trakcie wizyt u lekarza. Firma oferuje legalne doświadczenie i atrakcyjne warunki pracy.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.niewpolsce.pl »

  Witam moje imie to Mikołaj! Mam zamiar zarekomendować tobie super serwis. Ta strona jest portalem skierowanym dla osób, chcących wyjechać do pracy w Holandii. Znajdziesz u nas ciekawe oferty pracy za granicą po za terytorium Polski. Serwis ogłoszeniowy posiada oferty z krajów: Holandia, Norwegia, Austria, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Szwecja, Francja. Strona posiada w bazie danych około 1889 świeżych ofert z agencji pracy z całej Europy. Tylko w naszym serwisie znajdziesz pewne ogłoszenia pracy za granicą od renomowanych agencji pracy. Użyj naszej wyszukiwarki i wyszukaj ogłoszenie dla siebie. Możemy zagwarantować, że będziesz zadowolony. Dysponujemy bazą kontaktów i namiarów na pracę za granicą. Agencje pracy, które się u nas publikują ogłoszenia rekrutują do znanych marek takich jak: Man, Mercedes, Volkswagen, BMW, Develey, Opel, Audi.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.polonia-polacy.de »

  Na tej witrynie znajdziesz interesujące informacje dla Polonii Niemieckiej, możesz na niej także umieszczać darmowe ogłoszenia i bezpłatnie korzystać z katalogu firm działających na terenie Niemiec. Znajdziesz tu również forum dyskusyjne, które ma stać się z czasem - poradnikiem o tematyce jak żyć i pracować w Niemczech. Tu poznasz innych rodaków mieszkających za granicą, znajdziesz czat, ogłoszenia, forum, ćwiczenia z języka niemieckiego oraz katalog firm.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • hrwizard.eu »

  System HR Wizard specjalizuje się w badaniach umiejętności pracowników, usprawniając działy HR w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Pozwala on również na przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego, ocenę 360 stopni oraz usprawnia proces utrzymywania pracowników. System dostarcza też dużo przydatnych informacji nt. bieżącego rynku pracy. HR Wizard dopasowuje zdolności potencjalnych pracowników oraz pracowników do potrzeb na poszczególnych stanowiskach pracy. Proponowana usługa pozwala na dobranie najlepszych ludzi, a także identyfikuje ryzyka związane ze spadkiem efektywności pracy. Założeniem systemu w głównej mierze jest minimalizowanie wydatków oraz wzrost przychodów dzięki odpowiedniemu obsadzeniu stanowisk właściwymi pracownikami.

  Data dodania: 25 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Praca i kariera

Najnowsze wiadomości:

Praca i kariera - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: