Kategoria: Przyroda

Przyroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • ecozwierz.pl »

  EcoZwierz to firma, która pozyskuje i sprzedaje żwirek drewniany dla zwierząt.
  Żwirek ten wykonany jest ze sprasowanych trocin drzew liściastych i iglastych.
  Jest całkowicie biodegradowalny, czyli przyjazny środowisku.
  Przeznaczony jest dla gryzoni, kotów i ptaków.
  Żwirek drewniany dla zwierząt nie powoduje alergii, absorbuje nieprzyjemne zapachy i można go łatwo usunąć w toalecie.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.greyland.pl »

  Greyland hodowla kotów rosyjskich niebieskich poleca śliczne kocięta. Srebno-szare kuleczki, zdrowe i pieszczotliwe czekają na nowe domki. Greyland to profesjonalna, domowa hodowla kotów rosyjskich niebieskich. Kocięta rosyjskie wychowujemy z wielką miłością bo koty rosyjskie to nasza wielka pasja. W naszej hodowli kociaki rosyjskie są częścią naszej rodziny. Dzięki temu hodowlę Greyland opuszczają kociaki radosne, ufne, przywiązane do właściciela, w pełni nauczone podstawowych zasad współżycia z człowiekiem. Kot rosyjski to kot bardzo przyjacielski, towarzyski i czuły. Jest filigranowy i zwinny, porusza się z wielką elegancja i gracją. Wybiera sobie z rodziny jedną osobę, której okazuje swoje szczególne względy. Zapraszamy do naszej hodowli Greyland. Mieszkamy w Piotrkowie Tryb. Na życzenie dowozimy kotki rosyjskie do nowych domów. Tel. 793 933 998

  Data dodania: 29 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • amazonia24.pl »

  Posiadacze własnego akwarium z pewnością zdają sobie sprawę jak ważne jest choćby odpowiednie podłoże do akwarium, dlatego w ofercie Amazonii znaleźć można najlepsze produkty, w tym substraty Platinium Soil i żwirki Aquael.
  Najlepsze akcesoria do opieki nad własnym akwarium znajdziesz w Amazonia24. pl!

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • briardnippy.republika.pl »

  hodowla psów rasy owczarek francuski briard Jaworzno.
  Rodzice to para briardów jednych z najbardziej utytułowanych przedstawiciele swojej rasy w Europie czego dowodzą wyniki na ringach i selekcjach. Zrównoważony charakter oraz fantastyczny instynkt pasterski które jest potwierdzony wieloma testami psychicznymi na selekcjach Europy. Ezra matka szczeniąt to pierwsza i jedyna suka briarda w Polsce która posiada championa Francji jak i również mogąca poszczycić się tytułem Interchampiona C. I. E oraz multi. championatem
  If you are interested puppies with our kennel send e-mail: mar009@op.pl
  Jeśli jesteś zainteresowany szczeniakiem z naszej hodowli wyślij e-mail: mar009@op.pl

  Data dodania: 16 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • parkpamieci.eu »

  W wielu polskich rodzinach występują zwierzaki domowe. Niektórych zadowala posiadanie rybki czy chomika, które nie domagają się dużej ilości pracy. Większość ludzi woli jednak zakupić czworonoga, z którym kontakt jest znacznie większy i który dotrzymuje towarzystwa swoim właścicielom przez wiele długich lat. Zarówno psiaka, jak i kociaka traktuje się jak członka rodziny, troszcząc się o to, aby miał wszystko, czego mu potrzeba. Podobnie jest w sytuacji, gdy zwierzak zaczyna słabnąć lub jest już bardzo leciwy. Zwykle próbuje się wówczas usilnie utrzymywać zwierzę przy życiu, co nie w każdym przypadku jest dobrym rozwiązaniem. Czasami lepszą opcją jest pozwolić mu odejść, żeby więcej się nie męczył. Powinniśmy wówczas skorzystać z usług firmy Park pamięci, której pracownicy dokonają eutanazji na naszym ulubieńcu oraz pozwolą nam z szacunkiem go pochować.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • sleeddogshusky.pl »

  Psy silne o wspaniałej budowie ciała to jest to co oferuje nasza mała hodowla Siberian Husky Sleed Dogs FCI.
  Zapraszam Cię do odwiedzenia strony hodowli Siberian Husky Sleed Dogs FCI, poznaj śliczne szczeniaki husky i świat naszych zabaw, zaprzęgów i wystaw.
  Nasza mała hodowla Husky jest wpisana do rejestru hodowli FCI Związku Kynologicznego w Polsce,

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przyroda

Najnowsze wiadomości:

Przyroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: