Podkategoria: Ogłoszenia

Sortuj po:

 • www.multi-farma.pl »

  Polecamy nasze produkty i usługi oraz serdecznie zapraszamy do współpracy Jesteśmy firmą rodzinną o długoletniej tradycji. Zajmujemy się obsługą rolnictwa.
  W swojej ofercie posiadamy nasiona kwalifikowane do siewu firmy RAGT, nawozy azotowe i wieloskładnikowe. Ponadto zajmujemy się całorocznym skupem zbóż: rzepaku, pszenicy, pszenżyta, jęczmienia i kukurydzy. Świadczymy kompleksowe usługi agrotechniczne.

  Data dodania: 30 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Świat ślimaków »

  Hodowlę ślimaków rozpocząłem w 2009 roku. Zdecydowałem się na gatunek helix aspersa muller z prostego powodu – wyższa cena skupu który jest od kilkunastu lat ustabilizowany na poziomie 10 – 15 zł za kilogram utuczonego ślimaka i nic nie wskazuje na to aby przez długie lata coś miałoby się zmienić. Postanowiłem rozpocząć od zakupu osesków na 1 tonę tuczu. Po pierwszym sezonie miałem już swoje reproduktory na kolejny sezon hodowli. Z sezonu na sezon ferma się rozwija.

  W roku 2015 planujemy utuczyć około 30 ton ślimaka. Jest to dowód, że ten rodzaj biznesu jest opłacalny. Jest jeszcze sporo miejsca dla nowych hodowców. W 2014 roku skrzyżowaliśmy reproduktory z kilku czołowych ferm w Polsce dlatego materiał genetyczny jest najwyższej jakości. Trzeba pamiętać aby nasze reproduktory były wymieniane co 2-3 lata

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogłoszenia

Najnowsze wiadomości:

Ogłoszenia - nowa strona:

Adres: