Podkategoria: Sklepy GSM

Sortuj po:

 • Zabezpieczenia »

  Cortez Sp. z o. o. pomaga jednostką produkcyjnym zabezpieczyć materiały w dziale logistycznym. Mamy w swoje ofercie usługę pakowania maszyn i urządzeń do transportu drogowego, lotniczego i morskiego włącznie z zabezpieczeniem antykorozyjnym na czas transportu i magazynowania. Produkujemy opakowania drewniane z certyfikatem fitosanitarnym zgodnym z ISPM15, opakowania drewniane transportowe do samodzielnego montażu oraz wielkogabarytowe skrzynie przeznaczone do pakowania na miejscu u klienta.
  Ponadto w swojej ofercie posiadamy: - Folia VCI- Folia aluminiowa- Folia bąbelkowa- Folia Stretch- Pochłaniacze wilgoci- Czujniki wstrząsu i przechyłu- Skrzynie- Palety, podesty- Drewno fitosanitarne i tartaczne- Folia przeciwpyłowa- Taśma stalowa zimnowalcowana- usługa ciecia laserem.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.kalprodus.pl »

  Sklep internetowy polskiego wytwórcy galanterii skórzanej. Jesteśmy miniaturową firmą zajmującą się produkcją oraz usługami w specjalności galanteria skórzana. W ofercie krajowego sklepu wyszukacie torebki skórzane, paski skórzane, portmonetki skórzane tudzież niemało innych wyrobów realizowanych ręcznie tylko wyłącznie ze skóry naturalnej. Robimy również naprawy galanterii skórzanej.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sklepy GSM

Najnowsze wiadomości:

Sklepy GSM - nowa strona:

Adres: