Kategoria: Stomatologia

Stomatologia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • wieliczka-dentysta.pl »

  Dentysta to osoba z uprawnieniami do praktycznego stsowania wiedzy stomatologicznej. W Polsce miano lekarza dentysty i upoważnienie do wykonywania wybranych operacji dostaje się po pięcioletnich studiach. Mój gabinet stomatologiczny odnajdą Państwo przy ulicy Wincentego Pola w Wieliczce. Zamuję się profilaktyką, protetyką, stomatologią ogólną i dziecięcą. Oferuję swoje usługi od lat. Dzięki temu posiadłam wiedzę praktyczną i teoretyczną. Posiadam przyjazne podejście do najmłodszych, dzięki czemu z przyjemnością wracają na zabiegi.

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • stomatologwieliczka.pl »

  Nazywam się Ilona Wiatr i jestem dentystą, stomatologiem w Wieliczce. W moim gabinecie stomatologicznym uzyskasz pomoc w tematyce: profilaktyki (obejmuje zabiegi higieniczne uzębienia i jamy ustnej - pozbycie się kamienia nazębnego oraz osadu. To kluczowy element zapobiegania próchnicy, dlatego na takowe wizyty warto umawiać się co pół roku), stomatologii zachowawczej (leczenie i umiejętne zapobieganie tworzeniu się próchnicy), stomatologii dziecięcej (obejmującej profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie chorób uzębienia, przyzębia).

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.stomatologiadenmed.pl »

  Protezy zębowe wszelkiego rodzaju - w prywatnych gabinetach stomatologicznych Den Med Zielona Góra oferowane są różnego rodzaju protezy: nylonowe, całkowite, elastyczne, etc. U nas także wyleczysz kanałowo zęby - oferujemy bezbolesne leczenie próchnicy. Nasze gabinety są doskonale wyposażone, oferujemy leczenie zębów pod mikroskopem. Zapraszamy do Den Med Zielona Góra.

  Data dodania: 07 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Stomatologia

Najnowsze wiadomości:

Stomatologia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: