Kategoria: Szkolenia i Certyfikaty

Szkolenia i certyfikaty

Szkolenia i Certyfikaty - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • fhuwesolek.pl »

  Od wielu już lat działamy na polskim rynku oferując szereg szkoleń BHP - szkolenia BHP wstępne oraz okresowe. Firma może się pochwalić doświadczoną kadrę specjalistów, dla której sporządzenie dokumentacji powypadkowej nie stanowi najmniejszego problemu (więcej - http://fhuwesolek.pl). Wspieramy firmy z zakresu szkoleń bhp, audytów wewnętrznych oraz wdrażamy normy ISO. Poza szkoleniami BHP wykonujemy takie usługi jak outsourcing iso czy też usługi z zakresu deratyzacji, dezynfekcji i usuwanie zapachów. Dzięki nam dowiesz się jak poprawnie wygląda audyt iso.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • piszczekszkolenia.pl »

  W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. szkolenia i kursy ADR, HDS oraz ppoż. Organizujemy też szkolenia e-learningowe BHP. Przeprowadzamy również kursy na certyfikat kompetencji zawodowej przewoźnika osób i rzeczy, a także kursy na wózki widłowe wraz z wymianą butli. Odczytujemy też karty kierowców i tachografów. Prowadzimy kursy na kosy spalinowe i pilarki mechaniczne. Naszą ofertę uzupełniają szkolenia pierwszej pomocy i udzielanie certyfikatów kompetencji zawodowej przewoźnika. Wizja naszej firmy to zapewnienie najwyższej jakości usług dla każdego Klienta, który podejmuje z nami współpracę. Gwarantujemy, że oferowane przez nas usługi są najlepszej jakości. Taki model pracy pozwala nam rozwijać inną, jakże ważną wizję firmy – w ten sposób kreujemy lepsze, wydajniejsze i bezpieczniejsze miejsca pracy.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.networkmasters.pl »

  Szkolenia otwarte, zamknięte, coaching.

  Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą z kilkuletnim stażem na rynku Polskim. Wyróżniamy się na tle innych firm z branży, profesjonalnym i fachowym podejściem do klienta.

  Kursy otwarte (m. in. Excel podstawy, średniozaawansowany, zaawansowany)odbywają się cyklicznie w wybranych miastach na terenie całej Polski. Wiele warsztatów prowadzonych jest na różnym poziome zaawansowania, tak żeby każdy mógł znaleźć odpowiednie szkolenie dla siebie.

  W przypadku projektów zamkniętych staramy się jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania naszych Klientów w celu opracowania zindywidualizowanej oferty szkoleniowej. Dzięki szerokiej wiedzy i praktycznym umiejętnościom naszych ekspertów możemy dopasować tematykę ćwiczeń nie tylko do profilu działalności firm, ale również do profilu poszczególnych działów.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.eceszkolenia.pl »

  Innowacyjne szkolenia z podatków i finansów
  Jest to strona www, na jakiej umieszczone są szkolenia uwzględniające ważne kwestie z zakresu podatków i finansów. Jeżeli więc chcemy się dowiedzieć jak najwięcej o ochronie danych osobowych, bądź jak przygotować bilansowe i podatkowe zamknięcie roku najlepiej tu zajrzeć, by zapisać się na szkolenia, w czasie których zdobędziemy taką wiedzę.
  Jak wiemy, kwestie podatkowe i związane z kadrami oraz płacami, nieobce są praktycznie każdym przedsiębiorstwie, czy jakimkolwiek urzędzie. Dlatego oferta uwzględnionych tu szkoleń dedykowana jest zarazem dla urzędów, oświaty jak i firm.
  Na stronie zapoznamy się z pełną ofertą omawianych atrakcyjnych szkoleń, jak również sprawdzimy obowiązujące promocje.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.native-speaker-warszawa.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej strony internetowej, na której znajdziesz usługi Native Speakera. Nauka angielszczyzny z nami jest skuteczna i fachowa. Z nami dostaniesz sposobność jakiej jeszcze nie miałeś. Angielskojęzyczne filmy nie będą w przyszłości stanowić problemu ze zrozumieniem, bez trudu będziesz czytał artykuły po angielsku i oferty.

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • ibib.com.pl »

  Centrum Konferencyjne IBIB zlokalizowane jest w Warszawie. Jesteśmy kompleksem w którym odbywają się spotkania naukowe. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, iż jesteśmy w stanie sprostać organizacji każdej imprezy. Na terenie centrum odbywają się spotkania okolicznościowe krajowe jak i rangi europejskiej. Nasz ośrodek posiada 6 sal, mogących pomieścić do 300 osób. Do dyspozycji naszych użytkowników jest również sala wystawowa. Jedną z kluczowych zalet Centrum Konferencyjnego IBIB jest jego umiejscowienie, odległość od lotniska Okęcie to około 5 minut jazdy. Dla zmotoryzowanych na terenie IBIB dostępny jest parking.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • partnerbhp.eu »

  Szkolenia bhp – firma partnerbhp oferuje szkolenia bhp i usługi bhp. Zapraszamy na szkolenia bhp z firmą PartnerBHP. Z nami szkolenie bhp to sama przyjemność. Świadczymy usługi bhp na najwyższym poziomie i w najniższych cenach. Pamiętaj, jak szkolenie bhp to z firmą PartnerBHP Żory. Po co są szkolenia bhp?

  Data dodania: 18 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.moreandbetter.pl »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy szkoleniowej MORE&BETTER. MORE&BETTER to firma specjalizująca się w przeprowadzaniu szkoleń twardych i miękkich. Szkolenia dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania szczegółowych informacji na temat szkoleń.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Szkolenia i Certyfikaty

Najnowsze wiadomości:

Szkolenia i Certyfikaty - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: