Podkategoria: Inna działalność transportowa

Sortuj po:

 • skup-ciezarowych.pl »

  Dysponujesz starymi i niesprawnym wózkami widłowymi? Planujesz oddać je na złom lub rozłożyć na części by odzyskać choć trochę pieniędzy jakie przeznaczyłeś na ich nabycie? Pozwól, iż kupię wózki widłowe po ich wcześniejszej wycenie która jednocześnie uświadomi ci, jaka jest ich rzeczywista wartość oczywiście cena podlega negocjacji. Obecnie prowadzę skup samochodów ciężarowych na terenie całego kraju, posiadam odpowiednie zaplecze finansowe oraz co najważniejsze doświadczenie w tej branży. Można powiedzieć, iż zdobyłem uznanie w oczach dotychczasowych klientów, część firm korzysta z mojej oferty w dalszym ciągu zwłaszcza że zawsze mogą liczyć na profesjonalne do tego tematu podejście.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • jedynka-osk.pl »

  Gdzie znaleźć odpowiednią szkołę jazdy? Gdzie znaleźć odpowiednią szkołę jazdy w Warszawie? Na takie pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć, bowiem nauka jazdy dla wielu z nas, to niekiedy coś, czego się bardzo obawiamy, a nawet sceptycznie nastawiamy. Ważne jest aby nauka jazdy Warszawa odbyła się pod okiem doświadczonego i mającego predyspozycje instruktora, jaki wpoi nam najważniejsze zachowanie które powinniśmy w przyszłości piastować na drodze. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to powinniśmy zapisać się na jazdy doszkalające Warszawa, zwłaszcza jeżeli nie zdaliśmy egzaminu ewentualnie sami odczuwamy takową potrzebę. Wybierajmy szkoły cieszące się swoistym prestiżem, z jakich usług korzystał ktoś, kto może nam ją polecić, jednocześnie pamiętajmy o odpowiednim zapleczu, czyli sali wykładowej jaką taki podmiot powinien bez wątpienia dysponować.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • rymed.pl »

  Zielonogórskie przedsiębiorstwo Rymed od 2004 roku zajmuje się gospodarowaniem odpadami. Dziesięć lat w branży pozwoliło nam nabrać doświadczenia i zdobyć zaufanie naszych klientów. To właśnie dla nich stale poszerzamy naszą ofertę i proponujemy nowe usługi. Zajmujemy się utylizacją odpadków z placówek medycznych i gastronomicznych. Posiadamy sprzęt potrzebny do trwałego niszczenia dokumentów. Właścicielom sklepów czy marketów proponujemy współpracę z nami, w ramach której odbierzemy przeterminowane produkty spożywcze i dokonamy procesu utylizacji. Ponadto zapewniamy specjalne pojemniki i worki na odpady. Gwarantujemy Państwu skuteczność naszych usług, a także służymy radą w razie jakichkolwiek wątpliwości. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.rymed.pl Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inna działalność transportowa

Najnowsze wiadomości:

Inna działalność transportowa - nowa strona:

Adres: